Szkoła językowa - j. angielski


Zajęcia indywidualne

Zajęcia te dopasowane są do konkretnych i indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Forma zajęć jest bardzo urozmaicona; materiały są czerpane z książek, opracowań, gazet, internetu, etc., tak aby wykształcić zdolności porozumiewania się na każdym poziomie ( rozumienie tekstu, rozumienie native speakers, czytanie, pisanie, mówienie).

  • nauka dzieci: niestety nie uczymy młodszych dzieci;
  • przygotowanie młodzieży licealnej do matury, poziom podstawowy, rozszerzony, pomoc w przygotowaniu prezentacji maturalnej;
  • kompleksowe przygotowanie do egzaminów językowych: FCE, CAE, CPE, TOEFL;
  • nauka dorosłych;
  • konwersacje z dużym naciskiem na poprawną fonetykę języka angielskiego i ogólną komunikatywność;

Zajęcia grupowe

  • zajęcia max. w 2-osobowych grupach; nacisk na konwersacje;


W przypadku zajęć indywidualnych inna będzie cena za godzinę konwersacji, a inna w przypadku przygotowania maturzysty do matury podstawowej czy rozszerzonej. Również ilość zajęć jest dostosowywana do celu jaki chcemy osiągnąć oraz możliwości ucznia. W przypadku matury rozszerzonej lub egzaminu (np. FCE lub CAE) trzeba nastawić się na to, że tych zajęć może być więcej niż 1 w tygodniu.

Godzina zajęć to godzina zegarowa.

Mile widziane są również osoby, które są zainteresowane nauką języka od podstaw, czyli takie, które z j. angielskim nie miały styczności nigdy, lub bardzo mało.

Zajęcia mogą odbywać się o różnych porach dnia, zarówno rano, po południu, jak i wczesnym wieczorem, w zależności od możliwości czasowych uczniów oraz nauczyciela - jest to kwesta do uzgodnienia.
Copyright © 2008
Projekt i realizacje kamiln.pl